KODĖL PLYŠTA PREZERVATYVAS

 

Prezervatyvas tikrai plonas daiktas, tad nors ir retai, bet išlieka tikimybė netikėtai plyšti dėl vienos ar kitos priežąsties, nesvarbu kad ir koks patikimas gamintojas būtų.

Prezervatyvai plyšta dažniausiai dėl vienos iš šių priežąsčių:

 • nepakankamas drėgmės/lubrikanto kiekis lytinio akto metu, per sausa makštis (čia padėtų lubrikantas).

 • Vietoj specialaus, prezervatyvams skirto lubrikanto, naudojate kūno aliejuką, kremą ar vazeliną, kurie ardo lateksą. Su prezervatyvais reikia naudoti TIK jiems skirtus lubrikantus.

 • netinkamas prezervatyvo dydis (per mažas, per daug aptemptas). Tokiu atveju, siūlome pabandyti didesnio dydžio prezervatyvus: www.condomania.lt/66-didesnio-dydzio
  Kiekvienas gamintojas turi skirtingus dydžio standartus, todėl pirkdami prezervatyvus atreipkite dėmesį į prezervatyvo plotį/apimtį (mes dydžius skelbiame prie kiekvieno parduodamo prezervatyvo aprašymo).

 • jei mėginate užsimauti prezervatyvą ne iš tos pusės, jis gali įplyšti. Beje, taip atsitinka gana dažnai. Įsiaudrinę galite ir nepastebėti, kurioje pusėje yra kraštelis. Jei prezervatyvas tempiamas ant varpos pernelyg ilgai, jis gali įplyšti. Todėl prezervatyvo jokiu būdu negalima mauti per jėgą. Jei pastebėjote, kad prezervatyvas persisukęs, geriau išmeskite jį.

 • prezervatyvai gali būti pažeisti audringo sekso metu, nagais, dantimis ar kaip kitaip.

 • pažeidziami prezervatyvai neteisingai nešiojant - Jei prezervatyvas buvo ilgai nešiojamas kišenėje ar rankinėje prieš naudojant atkreipkite dėmesį ar nepažeista pakuotė ir sandarumas, ar nesibaigė jo galiojimas.
 • labai svarbu įsitikinti, jog perkate tinkamai sandėliuojamus prezervatyvus patikimoje prekybos vietoje. Prezervatyvai yra labai jautri prekė laikymo temperatūrai, tad jie būtinai turėtų būti sandėliuojami laikantis griežtų gamintojo nurodymų. Šaltyje (žemiau +5'C) ar ant tiesioginių saulės spindulių laikytos prekės netinkamos naudojimui!

  Galime užtikrinti visų mūsų parduotuvėje parduodamų prezervatyvų originalumą, bei kokybę, tiek kiek užtikrina pats gamintojas. Visi prezervatyvai yra originalūs, perkami iš oficialių gamintojų, bei sandeliuojami griežtai pagal gamintojų nurodymus.

 

* * * * * * *

Dėl didesnės apsaugos siūlome naudoti storesnius/stipresnius prezervatyvus.

Prezervatyvas tikrai plonas daiktas, tad nors ir retai, bet išlieka tikimybė netikėtai plyšti dėl vienos ar kitos priežąsties, nesvarbu kad ir koks  patikimas gamintojas būtų. Tad dėl viso pikto, visada patariame, turėti namuose ekstremalios kontracepcijos taplečių, jei netyčia prezervatyvas plyštų lytinio akto metu.


Kodėl plyšta prezervatyvas? Plyso prezervatyvas, suplyso prezervatyvas, plyšo prezervatyvas, suplyšo prezervatyvas, plysta prezervatyvai, plyšta prezervatyvai.

Condomania.lt

Draudžiama be raštiško Condomania.lt sutikimo naudoti ir platinti interneto svetainėje www.condomania.lt esančią grafinę bei tekstinę informaciją žiniasklaidos priemonėse bei kitose  interneto svetainėse.  

Prezervatyvai, Prezervatyvai internetu, originalūs prezervatyvai, kokybiški prezervatyvai, geriausi prezervatyvai, populiariausi prezervatyvai,  prezervatyvų parduotuvė, prezervatyvai pigiau, pigūs prezervatyvai, condomania, prezikai, prezervatyvai.net, prezervatyvai.com,  pigus prezervatyvai.