Atsiskaitymas Dovanų Kuponu bei Nuolaidų kodų naudojimas

Mūsų parduotuvėje galite atsiskaityti Dovanų Kuponais, suvesdami nuolaidos kodą, nurodytą ant Dovanų kupono, ir gauti nuolaidą užsakymui tai sumai, kuri nurodyta ant Dovanų kupono.

Taip pat karts nuo karto skelbiame akcijas, bei spec. pasiūlymus/nuolaidas, kurias suteikiame pasinaudojus Nuolaidų/Dovanų kodais, juos skelbiame kartu su pasiūlymu.


Kaip naudotis:

Užsakymo žingsnyje krepšelis (tai mygtukas puslapio viršuje dešinėje šalia mygtuko "Pirkti"), po savo norimų pirkti prekių sąrašu, į langelį "Kodas" suveskite Dovanų kupono ar Nuolaidos kodą ir paspauskite mygtuką "Pridėti".

Nuolaidą/Dovaną matysite iš karto - teisingai suvedus kodą, po jūsų prekių sąrašu, turėtų atsirasti nuolaida arba dovanos pavadinimas.


Dovanų Kuponas

Visas savo asmenines nuolaidas ir dovanų kuponus rasite prisijungę prie savo paskyros nuorodoje "Mano dovanų kuponai".

  • Dovanų Kuponas galioja 6 mėnesius nuo pirkimo datos.
  • Dovanų Kuponas suteikia vienkartinę nuolaidą. Antrą kartą to pačio kupono panaudoti nebegalima.
  • Dovanų Kupono nuolaida gali būti sumuojama su kitomis nuolaidomis.
  • Dovanų Kuponu galite atsiskaityti ir už didesnės vertės užsakymą - tokiu atveju jums reikės sumokėti trūkstamą sumą.
  • Jei užsakymo suma mažesnė nei Dovanų Kupono(DK) vertė, DK likutis nekompensuojamas.

 

Visi užsakymai vykdomi, tik gavus apmokėjimą už prekes.

 

 Ačiū, kad perkate.

 

Prezervatyvai internetu, prezervatyvai pirkti, prezervatyvų parduotuvė, prezervatyvai pigiau, pigūs prezervatyvai, prezikai, prezervatyvai.net, prezervatyvai.com, condomania.
 

* Draudžiama be raštiško Condomania.lt sutikimo naudoti ir platinti interneto svetainėje www.condomania.lt esančią grafinę bei tekstinę informaciją žiniasklaidos priemonėse bei kitose  interneto svetainėse.  

Gerb. Valdas Tauškela nustokite vogti ir neteisėtai kopijuoti mūsų aprašymus ir paveiksliukus bei naudoti komerciniais tikslais.