ATSISKAITYMO BŪDAI

Visi užsakymai vykdomi, tik gavus apmokėjimą už prekes.

Patvirtinus užsakymą, jis rezervuojamas 2 darbo dienoms. Per šį laiką turite apmokėti į savo el.paštą (kurį nurodėte registruodamiesi) gautą sąskaitą. Sąskaitos neapmokėjus, užsakymas anuliuojamas po 2 darbo dienų. Jį anuliavus, norėdami pirkti, jūs turėsite prekes užsakyti iš naujo. Mes garantuojame, jog visi mokėjimai bus atlikti saugiai.


El. parduotuvėje galite atsiskaityti bankiniu pavedimu į mūsų sąskaitą:

 • tiesiai per savo internetinės bankininkystės sistemą (visi bankai).
  Savarankiškai prisijungus prie savo banko internetinės bankininkystės sistemos, suformavus ir atlikus išankstinį pavedimą. Šiuo atveju Jums reikia mokėjimų skyrelyje užpildyti formą žemiau pateiktais Pardavėjo duomenimis. Šiuos duomenis apmokėjimui taip pat gausite ir el. paštu.

  Swedbank el. bankininkystės nuoroda: https://ib.swedbank.lt/private
  SEB
  el. bankininkystės nuoroda: https://e.seb.lt/mainib/web.p?lang=LIT
  Luminor / DNB
  el. bankininkystės nuodora: https://ib.dnb.lt/login.aspx
  Luminor / Nordea
  el. bankininkystė: https://netbank.nordea.com/pnb/login.do?ts=LT&language=lt

 • Sumokėti grynais bet kuriame banko skyriuje (visi bankai).
  Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, į jūsų elektroninį paštą jums bus nusiųsti Condomania sąskaitos duomenys. Pateikę šiuos duomenis ir nurodę mokėtiną sumą, jūs galėsite susimokėti už užsakymą grynais pinigais, bet kuriame banke. Gavus jūsų mokėjimą, mes iškarto pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą.

  Už prekes galite sumokėti į vieną iš šių sąskaitų:


  Gavėjas: UAB "SOLO Partner"
  Bankas: AB "Swedbank"
  Sąskaita: LT617300010123244151
  Suma apmokėjimui:    XX €
  Mokėjimo paskirtis:    Užsakymo Nr. XX

  arba

  Gavėjas: UAB "SOLO Partner"
  Bankas: AB "SEB bankas"
  Sąskaita: LT477044060007617923
  Suma apmokėjimui:    XX €
  Mokėjimo paskirtis:    Užsakymo Nr. XX


PASTABA:
Nepamirškite
įvesti užsakymo numerį į skiltį „Mokėjimo paskirtis“. Pagal šį numerį mes matysime už kokias prekes jūs padarėte apmokėjimą.Atkreipkite dėmesį!

Visada yra greičiau mokėti iš to pačio banko į tą patį (pvz. iš Swedbank į Swedbank) - pagrinde tokie mokėjimai mus pasiekia 5-20min. bėgyje.
Tarpbankinius pavedimus bankai vykdo tik darbo dienomis ir tik darbo metu. Todėl jei mokėsite savaitgalį iš vieno banko į kitą (pvz. iš SEB į Swedbank) - mes pavedimą gausime tik pirmadienio ryte. Tokiu atveju, būkite kantrūs ir nenustebkite, jei jūsų užsakymo statusas yra  "laukimas banko pavedimas" nors jūs jau esate sumokėję už prekes.

Dėl iškilusių klausimų ir kitos informacijos, prašome susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi, užpildę kontaktinę formą arba rašykite į el. paštą info@condomania.lt

 

ATSISKAITYMAS DOVANŲ KUPONU BEI NUOLAIDŲ KODŲ NAUDOJIMAS

Mūsų parduotuvėje galite atsiskaityti ir Dovanų Kuponais, suvesdami nuolaidos kodą, nurodytą ant Dovanų kupono, ir gauti nuolaidą užsakymui tai sumai, kuri nurodyta ant Dovanų kupono. Taip pat karts nuo karto skelbiame akcijas, bei spec. pasiūlymus/nuolaidas, kurias suteikiame pasinaudojus Nuolaidų kodais, juos skelbiame kartu su pasiūlymu.

Kaip naudotis:

Užsakymo žingsnyje krepšelis (mygtukas viršuje dešinėje šalia mygruko "Pirkti"), po savo norimų pirkti prekių sąrašu, į langelį "Kodas" suveskite Dovanų kupono ar Nuolaidos kodą ir paspauskite mygtuką "Pridėti". Nuolaidą/ dovaną matysite iš karto - teisingai suvedus kodą, po jūsų prekių sąrašu, turėtų atsirasti nuolaida arba dovanos pavadinimas.
Visas savo nuolaidas ir dovanų kuponus rasite prisijungę prie savo paskyros nuorodoje "Mano dovanų kuponai".

 • Dovanų Kuponas galioja 6 mėnesius nuo pirkimo datos.
 • Dovanų Kuponas suteikia vienkartinę nuolaidą. Antrą kartą to pačio kupono panaudoti nebegalima.
 • Dovanų Kupono nuolaida gali būti sumuojama su kitomis nuolaidomis.
 • Dovanų Kuponu galite atsiskaityti ir už didesnės vertės užsakymą - tokiu atveju jums reikės sumokėti trūkstamą sumą.
 • Jei užsakymo suma mažesnė nei Dovanų Kupono(DK) vertė, DK likutis nekompensuojamas.

 

Visi užsakymai vykdomi, tik gavus apmokėjimą už prekes.

Prezervatyvai internetu, prezervatyvai pirkti, prezervatyvų parduotuvė, prezervatyvai pigiau, pigūs prezervatyvai, prezikai, prezervatyvai.net, prezervatyvai.com, condomania.

* Draudžiama be raštiško Condomania.lt sutikimo naudoti ir platinti interneto svetainėje www.condomania.lt esančią grafinę bei tekstinę informaciją žiniasklaidos priemonėse bei kitose  interneto svetainėse.  

 

Ačiū, kad perkate.