SAUGUS IR SLAPTAS PRISTATYMAS

Informuojame! 

neutrali, slapta ir saugi pakuote

 

Dėl 100% saugumo, visos prekės siunčiamos įpakuotos į kietas kartonines dėžutes, kad siuntimo metu jos nebūtų niekaip pažeistos. Vokuose nesiunčiame.

Prekės siunčiamos neutralioje, neišsiskiriančioje pakuotėje. Ant pakuotės nėra jokių žymų ar užrašų liudijančių apie pakuotės turinį, nėra jokių reklaminių lipdukų.

PRISTATYMO BŪDAI


LIETUVOJE:

 • Į DPD Paštomatą - 2,20€. Perkant prekių už 19€ ir daugiau - NEMOKAMAS!
  Pristatymas užtrunka apie 1-2 darbo dienas po apmokėjimo.
  Pristatymas gali užtrukti iki 1-2 d.d ilgiau nei įprastai, jei paštomatas perpildytas.

 • Į LpExpress Paštomatą - 2,40€Perkant prekių už 19€ ir daugiau - NEMOKAMAS!
  Pristatymas užtrunka apie 1-3 darbo dienas po apmokėjimo.
  Pristatymas gali užtrukti iki 1-2 d.d ilgiau nei įprastai, jei paštomatas perpildytas.

  Kaip teisingai nurodyti paštomato adresą:

  1. pasirinkite pristatymą "Į DPD arba LpExpress paštomatą".
  2. laukelyje "Pristatymo adresas" nurodykite paštomato, kuriame norėsite atsiimti siuntinį, tikslų adresą.

  Siuntos atsiėmimo kodas jums bus atsiųstas jūsų nurodytu telefonu kartu su informacija kaip atsiimti siuntą.

  Atkreipkite dėmesį:
  - Kartais kada nurodytas paštomatas yra užimtas, o kiti esantys netoliese laisvesni, vežėjai pasilieka teisę įdėti siuntą į kitą paštomatą. Tai nuo mūsų nepriklauso.
  - Siuntą iš terminalo turi būti atsiimta per 72val. nuo siuntos pristatymo į terminalą momento (SMS žinutės gavimo). Valstybinių švenčių dienomis siuntos nepristatinėjamos. Neatsiėmus laiku, siunta bus grąžinta siuntėjui (mums). Už siuntos grąžinimą iš paštomato atgal į parduotuvę reikės sumokėti 2,50. Siuntos persiuntimas dar kartą kainuos papildomai pagal galiojančius įkainius, priklausomai nuo pristatymo būdo. Detaliau apie grąžinimo mokesčius skaitykite žemiau, skiltyje "Neatsiimti užsakymai/grąžintos siuntos"
  - Būtina nurodyti mobilų kontaktinį telefoną - s
  iuntos atsiėmimo kodas jums bus atsiųstas šiuo nurodytu telefonu.

 • Lietuvos paštu - registruotas pirmenybinis siuntimas Lietuvos Paštu. Kaina 6 €.
  Pristatymas į pašto skyrių paprastai užtrunka 2-5 darbo dienas po apmokėjimo (kartais dėl pašto trukdžių ar švenčių gali užtrukti šiiek tiek ilgiau). Turėsite atsiimti siuntą pašte (retais atvejais atneša į namus).
  Valstybinių švenčių dienomis bei savaitgaliais paštas nedirba. Daugiau apie pristatymą Lietuvos paštu skaitykite žemiau.

 • "Iki pareikalavimo" atsiimti Lietuvos pašto skyriuje - jei nenorite, kad neštų siuntinį ar pranešimą dėl siuntinio į namus. Savo adreso nurodyti nereikia, nurodomas pašto skyriaus adresas.
  Kaina 6 €.
  Pristatymas į pašto skyrių paprastai užtrunka 2-5 darbo dienas nuo apmokėjimo (kartais dėl pašto trukdžių ar švenčių kiekių gali užtrukti šiiek tiek ilgiau).
  Norint pasinaudoti šiuo pristatymo būdu, darykite taip:


  1. pasirinkite siuntimą Lietuvos Paštu.
  2. laukelyje "Pristatymo adresas" nurodykite pašto pavadinimą (pvz.Vilniaus 4-asis paštas), jo adresą, bei tikslų to pašto skyriaus pašto kodą, kuriame norėsite atsiimti siuntinį.
  3. taip pat užsakymo komentaruose paminėkite, jog siunta "iki pareikalavimo".
  Mes ant siuntinio pažymėsime "siunta iki pareikalavimo". Tokiu atveju informacinio lapelio iš pašto jūs negautumėte, jūs turėtumėte patys pasiteirauti siuntinio pašte ir atsiimti pateikus asmens dokumentą.
 • Kurjeris į namus (LpExpress) - pristatoma tiesiai į rankas, jūsų nurodytu adresu. Kaina 3,50€.
  Vilniaus mieste užtrunka apie 1-3 darbo dienas po apmokėjimo, į kitus miestus 2-4 d.d.* (į atokesnius rajonus ir kaimus gali užtrukti ilgiau). Šventiniu laikotarpiu ar karantino metu pristatymas gali užtrukti 1-2 d.d ilgiau nei įprastai.
  Būtina nurodyti kontaktinį telefoną. Valstybinių švenčių dienomis bei savaitgaliais kurjeriai siuntų dažniausiai nepristatinėja.

 • Kurjeris į namus (DPD) - pristatoma tiesiai į rankas, jūsų nurodytu adresu. Kaina 4,00€.
  Vilniaus mieste užtrunka apie 1-2 darbo dienas po apmokėjimo, į kitus miestus 2-3 d.d.* (į atokesnius rajonus ir kaimus gali užtrukti ilgiau). Prieš pristatant kurjeris susisiekia su gavėju telefonu, SMS inute arba skambučiu. Šventiniu laikotarpiu ar karantino metu pristatymas gali užtrukti 1-2 d.d ilgiau nei įprastai.
  Būtina nurodyti kontaktinį telefoną. Valstybinių švenčių dienomis bei savaitgaliais kurjeriai siuntų dažniausiai nepristatinėja.
  Portale manosiunta.lt gavėjai gali patys greitai ir patogiai pakeisti pristatymo datą, adresą ar peradresuoti siuntą į patogiausią DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą.


Apie išsiųstą užsakymą, mes jus informuosime el.paštu, kurį jūs nurodėte registruodamiesi. Kartu atsiųsime siuntinio registracijos kodą, kurį suvedus, į tame laiške pateiktą nuorodą, jus galėsite sekti siuntinio kelią ir matyti kada jau siuntinukas bus jūsų pašte ar paštomate. Pašto ar kurjerių sistemoje šis kodas turėtų būti užregistruotas dienos bėgyje.

KITOS EUROPOS SĄJUNGOS ŠALYS:

 • Tarptautiniu Registruotu Paštu - kad užtikrinti siuntinio saugumą, siunčiame tik registruotu paštu. Registruotas siuntimas Tarptautiniu Paštu. Kaina 11,90€.
  Paprastai siuntimas užtrunka apie 7-14 darbo dienas nuo apmokėjimo (retais atvejais gali užtrukti ir iki 30d.d) Nepamirškite nurodyti tikslų ir teisingą adresą.
  Valstybinių švenčių dienomis bei savaitgaliais paštas nedirba. Daugiau apie pristatymą Lietuvos paštu skaitykite žemiau.

Lietuvos pastas

Pasirinkus siuntimą Lietuvos paštu, užsakymai siunčiami darbo dienomis registruotu pirmenybiniu paštu, naudojantis AB "Lietuvos paštas" paslaugomis. Siunčiame Pirkėjo nurodytu adresu, į visus Lietuvos miestus .

Apie į paštą pristatytas prekes būsite informuoti Lietuvos pašto informaciniu lapeliu (jei nenurodote savo tel. numerio) arba SMS žinute (jei nurodote savo tel. numerį pildant "Pristatymo" adresą). Informacinis lapelis bus asmeniškai įteiktas jums atvykus į jūsų namus, arba paliktas jūsų pašto dėžutėje, nurodytu "Pristatymo" adresu. Kai kurios pašto darbuotojos smulkius siuntinius pristato į namus. Deja, būna, kad paštininkės neskuba lapelių pristatyti. Tad geriausia iš karto turėti omenyje kad per kokias 2 darbo dienas siuntinukas dažniausiai ateina ir pačiam stebėti siuntinuko kelią per siuntinių sekimo sistemą pašto puslapyje www.post.lt, suvedus siuntinuko registracijos kodą, kurį mes jums atsiunčiame el. paštu išsiuntus užsakymą.

Lietuvos paštas informuoja telefonu (SMS žinute), apie į pašto skyrių pristatytą siuntą, jei jūs pildant "Pristatymo" adresą, nurodore ir telefono numerį.
Gavus SMS žinutę arba informacinį lapelį, jums reikia nueiti į savo pašto skyrių ir pateikus asmens dokumentą, atsiimti užsakymą savo pašte.

Pristatymas užtrunka 2-5 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes gavimo į pardavėjo sąskaitą. Jei kitaip nenurodyta konkrečios prekės aprašyme. Valstybinių švenčių dienomis bei sekmadienį paštas nedirba. Prekių pristatymo mokestis 6€.

SVARBU!

 • L. Paštas gautas siuntas pašto skyriuje laiko 30 dienų. Jei per šį laikotarpį siuntos nėra atsiimamos, jos yra grąžinamos siuntėjui/mums. Siuntos grąžinimas ir persiuntimas dar kartą registruotu paštu kainuoja po 6€.
 •  Praėjus 7 darbo dienoms ir nesulaukus pranešimo apie pristatytas prekes, nedelsiant nueikite/paskambinkite į savo Lietuvos pašto skyrių ir pasiteiraukite siuntos pagal savo gyvenamą vietą ir siuntos registracijos numerį. Arba susisiekite su Condomania.lt darbuotojais.

 

NEATSIIMTI UŽSAKYMAI / GRĄŽINTOS SIUNTOS

 • L. Paštas, bei kurjeriai gautas siuntas pašto skyriuje laiko 10 dienų. Jei per šį laikotarpį siuntos nėra atsiimamos, jos yra grąžinamos siuntėjui/mums. 
  Siuntos grąžinimas yra apmokestinamas: Lietuvos paštu 6€, kurjeriu į namus 3,50€.
  Grąžintą siuntą galime persiųsti pagal tuo metu galiojančius įkainius priklausomai nuo pasirinkto kurjerio. Taip pat grąžintą siuntą galime persiųsti kartu su nauju jūsų pateiktu užsakymu - tokiu atveju sumokama tik už grąžinimą.
 • Nurodydami pristatymo adresą pateikite tikrą savo vardą, pavardę bei tikslų pristatymo adresą. Nurodžius neteisingus ar netikslius duomenis paštas negalės jums pristatyti siuntos. Už neteisingų duomenų pateikimą ir dėl to atsiradusias pasekmes atsako Pirkėjas. Neradus adresato, siuntos grąžinamos mums. Siuntos grąžinimas yra apmokestinamas: Lietuvos paštu 6€, kurjeriu į namus 3,50€.
  Grąžintą siuntą galime persiųsti pagal tuo metu galiojančius įkainius priklausomai nuo pasirinkto kurjerio. Taip pat grąžintą siuntą galime persiųsti kartu su nauju jūsų pateiktu užsakymu - tokiu atveju sumokama tik už grąžinimą.


 • Atsisakius grąžintos siuntos gąžiname už užsakymą sumokėtą sumą atminusavis mokestį už pristatymą ir grąžinimą. Taip pat ir tais atvejais kada buvo taikytas nemokamas pristatymas.
 • Pašto bei kurjerių grąžintus mums ir neatsiimtus siuntinius mes saugome 3 mėn. Toliau laikoma, kad pirkėjas atsisakė prekių. Sumokėta suma už užsakymą nebegrąžinama.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

* Dėl prekės specifikos, prezervatyvus bei lubrikantus parduodamus vienetais, grąžinimų nepriimame.  

Jei dėl kokių nors priežasčių norite grąžinti ar pakeisti Condomania.lt pirktą prekę*, tai galite padaryti per 7 darbo dienas nuo prekės gavimo.  Grąžinimo ar keitimo atveju sumokėtas pristatymo ir grąžinimo mokestis negrąžinamas (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama dėl mūsų kaltės). Condomania.lt kompensuoja grąžinamos ar keičiamos prekės pašto išlaidas, tik tuo atveju, jei grąžinama ar keičiama prekė yra su gamintojo defektu, ar gavote ne tas prekes, kurias užsakinėjote.

Visos grąžinamos ar keičiamos prekės* turi būti:

 • nenaudotos ir nepraradusios prekinės išvaizdos;
 • neišpakuotos, originalioje pakuotėje.
 • niekaip kitaip nesugadintos (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinamos prekės yra brokuotos).
 • grąžinamos prekės turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gautos;

Prašome sekti šiuos prekių grąžinimo etapus:

1. Praneškite mums apie prekės gražinimą ar keitimą el.paštu: info@condomania.lt

2. Mes jums atsiųsime prekių grąžinimo formą, kurią turėsite užpildytiir atsiųsti mums el. paštu.
3.
Mūsų nurodytu adresu išsiųskite prekes būtinai registruotu Lietuvos paštu, kietoje pakuotėje. Už grąžinamas / keičiamas prekes, kol jos nepristatytos atgal į Condomania.lt atsako Pirkėjas. Grąžinamas / keičiamas prekes siųskite saugioje pakuotėje.

4. Condomania.lt gavusi keičiamas ar grąžinamą prekes per 10 dienų įsipareigoja informuoti klientą, ar prekės atitiko grąžinimo/keitimo kriterijus. Jei grąžinama/keičiama prekė atitinka šiuos kriterijus, įsipareigoja pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus. Pristatymo mokestis nekompensuojamas, taip pat ir tais atvejais jei buvo pritaikytas nemokamo pristatymo pasiūlymas. Pinigai grąžinami 2 (dviejų) savaičių laikotarpyje, nuo grąžintų prekių priėmimo dienos, į tą pačią sąskaitą iš kurios pirkėjas mokėjo už prekes.
Sumokėtas pristatymo ir grąžinimo mokestis negrąžinamas (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama dėl mūsų kaltės ar prekės yra brokuotos). 

5. Tais atvejais, kai prekės yra keičiamos, Condomania.lt įsipareigoja keičiamą prekę pakeisti į bet kurią kitą prekę (-es), kurios (-ių) vertė neviršyja keičiamos prekės. Jei keitimo metu susidaro kainų skirtumas, Klientas privalo sumokėti į Condomania.lt tokį kainų skirtumą. Kainų skirtumas yra sumokamas pavedimu į nurodytą banko sąskaitą. Pirkėjas gali keisti į prekę, kuri einamuoju momentu yra pateikta pardavimui Condomania.lt parduotuvės asortimente.

6. Keičiamų ar grąžinamų prekių transportavimo išlaidas apmoka Pirkėjas.
7.
Atsisakant priimti prekes iš kurjerio, paštomato ar pašto skyriaus Lietuvoje, grąžinimo mokestis 4Eur. Kitose EU šalyse - 8,76Eur. Jei buvo taikytas nemokamas pristatymas, papildomai minus 1,85€ už pristatymą.


* Dėl prekės specifikos, prezervatyvų parduodamų vienetais, grąžinimų nepriimame.

 

PRIVATUMO POLITIKA IR DUOMENŲ SAUGUMAS

Gerbdami Jūsų privatumą informuojame, kad Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, įmonės pavadinimas, adresas, telefono numeris, el. pašto adresas ir kita el. parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

 • apdoroti Jūsų prekių užsakymus;
 • išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras, važtaraščius);
 • spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;
 • vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;
 • tiesioginės rinkodaros tikslais / naujienlaiškiams (tik gavus jūsų sutikimą).

 

Toliau pateiktos ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TAISYKLĖS apibrėžia duomenų valdymą:

1. Sąvokos

1.1. Pardavėjas, duomenų valdytojas ir svetainės www.condomania.lt operatorius (toliau – Duomenų valdytojas) yra UAB „Condomania“, įmonės kodas 302530979, adresas korespondencijai – Akademijos 7, LT08412, Vilnius, Lietuvos Respublika, elektroninio pašto adresas – info@condomania.lt.

1.2. Pirkėjas – veiksnus fizinis arba juridinis asmuo, įsigijęs prekių interneto parduotuvėje www.condomania.lt.

1.3. Asmens duomenų tvarkymo taisyklės (toliau – Taisyklės), reglamentuoja pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus, kuriais remiasi Duomenų valdytojas tvarkydamas Pirkėjo asmeninius duomenis.

2. Bendrosios nuostatos

2.1. Pirkėjo asmeninių duomenų tvarkymą nustato Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai, reglamentuojantys tokių duomenų rinkimą bei šios Taisyklės.

2.2. Pirkėjų duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais, tvarkomi sąžiningai ir tiksliai.

3. Asmens duomenų tvarkymas

3.1. Pirkėjas sutinka, kad asmens duomenys, kuriuos jis savo noru pateikia užsakymo metu, būtų tvarkomi remiantis šiomis taisyklėmis.

3.2. Pirkėjas turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis, prisijungęs prie savo paskyros skiltyse "Mano informacija" bei "Mano adresai" arba parašydamas el. laišką info@condomania.lt. Tokiu atveju pardavėjas nedelsdamas turi įgyvendinti pirkėjo prašymą (per 1-3 darbo dienas).

3.3. Duomenų valdytojas pripažįsta ir gerbia kiekvieno Pirkėjo, kuris užsakinėja interneto parduotuvėje www.condomania.lt, teisę į privatumą. Duomenų valdytojas renka ir naudoja Pirkėjo asmens duomenis (pavadinimą arba vardą ir pavardę, adresą, telefono numerį, el. pašto adresą ir kitą interneto parduotuvės užsakymo metu nurodytą informaciją) prekių arba paslaugų užsakymų apdorojimui. Pirkėjas užsakydamas prekes ar paslaugas gali pareikšti savo sutikimą/nesutikimą dėl jo asmens duomenų naudojimo tiesioginės rinkodaros tikslais (naujienlaiškių siuntimo). Tai jis padaro pažymėdamas (sutinku) arba nepažymėdamas varnelės (nesutinku) registruodamasis el. parduotuvėje. Pirkėjas bet kada gali atsisakyti naujienlaiškių prisijungdamas prie savo paskyros skiltyje "Mano informacija" bei nuimdamas varneles prie "Užsisakykite naujienlaiškį" ir "Gauti spec. pasiūlymus" arba parašydamas el. laišką info@condomania.lt ir mes padarysime tai už jus.

3.4. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Duomenų valdytojo partnerius, teikiančius prekių pristatymo arba kitas, su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.

3.5. Asmens duomenys tvarkomi naudojant saugias priemones, apsaugančias šiuos duomenis nuo neteisėto sunaikinimo, atskleidimo arba kitų neteisėtų veiksmų.

4. Taisyklių keitimas

4.1. Duomenų valdytojas turi teisę iš dalies arba visiškai pakeisti Taisykles apie tai pranešdamas www.condomania.lt interneto parduotuvėje.

4.2. Taisyklių papildymai arba pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t. y. nuo tos dienos, kai jie atsiranda interneto parduotuvėje www.condomania.lt.

4.3. Jeigu Pirkėjas nesutinka su nauja Taisyklių redakcija, jis turi teisę jos atsisakyti raštu, parašę mums el. paštu info@condomania.lt.

4.4. Jei po Taisyklių papildymo arba pakeitimo Pirkėjas ir toliau naudojasi interneto parduotuvės teikiamomis paslaugomis, reiškia, kad Pirkėjas sutinka su naująja Taisyklių redakcija.

5. Informacijos pateikimas ir perdavimas

5.1. Visi pranešimai, susiję su asmens duomenų tvarkymu, Duomenų valdytojui yra pateikiami elektroniniu paštu info@condomania.lt.

5.2. Atsakymą Duomenų valdytojas pateikia ta pačia forma, kuria buvo gautas pranešimas arba pretenzija.

6. Slapukai (angl. cookies)

6.1. Slapukas – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį. Šis numeris yra perduodamas iš interneto svetainės į asmens kompiuterį, kad būtų galima atskirti asmens kompiuterį, naršyklės tipą ir matyti asmens veiklą internetinėje parduotuvėje. Unikalus numeris identifikuoja asmens naršyklę kiekvieną kartą asmeniui apsilankius interneto svetainėje. Slapukai neleidžia įsiminti asmeninės informacijos (tokios kaip asmens vardas ir adresas). Svetainėse slapukai naudojami, siekiant vesti statistiką, tokią kaip asmenų apsilankymų interneto svetainėje skaičius ir srautas. Ši informacija nebūna susieta su asmenine informacija. Asmuo gali bet kada išjungti slapukų naudojimą savo naršyklės nustatymuose, tačiau be slapukų kai kurios interneto svetainės www.condomania.lt funkcijos gali neveikti arba veikti netinkamai.

6.2. Slapukų naudojimo tikslai:

6.2.1. Parduotuvės krepšelio formavimui (svetainės pagrindinei veiklai vykdyti) ir svetainės lankytojų statistiniams duomenims skaičiuoti. Naudojantis interneto svetaine, iš kliento gali būti pareikalauta atlikti registraciją tam, kad jis galėtų užsakyti prekes. Tokiu atveju kliento reikalaujama pateikti asmens duomenis (tokius kaip vardas, el. pašto adresas, telefonas ir pan.). Įmonė turi teisę savo nuožiūra visais teisėtais būdais naudotis visa asmens pateikta informacija ir duomenimis, kuriuos asmuo pateikia atlikdamas registraciją. Slapukas krepšelio formavimui sukuriamas, kai vartotojas įkelia prekes į krepšelį, o ištrinamas, kai vartotojas uždaro (atsijungia) svetainės langą (baigia sesiją).

6.3. Galite leisti įrašyti slapukus arba jų atsisakyti. Dauguma žiniatinklio naršyklių automatiškai priima slapukus, bet galite pakeisti savo naršyklės nuostatas, jei norite nepriimti slapukų arba gauti įspėjamąjį pranešimą prieš juos įrašant. Paskaitykite savo naršyklės instrukcijas ir sužinokite daugiau apie šias funkcijas. Daugiau informacijos apie slapukus ir jų valdymą galima sužinoti šioje svetainėje: AboutCookies.org (anglų kalba). Taip pat galite apsilankyti http://www.omniture.com/privacy/optout.html?return_url=&javascript_enabled=true ir susipažinti su atsisakymo instrukcijomis. Jei nusprendėte nepriimti slapukų, gali būti, kad negalėsite naudotis interaktyviomis mūsų svetainės savybėmis.

6.4. Duomenų subjekto sutikimo nereikia, jei slapukai yra naudojami internetinės parduotuvės svetainėje pirkėjo pasirinktų prekių krepšeliui formuoti ir pan.

6.5. Jokie asmeniniai kliento duomenys nėra kaupiami slapukų pagalba.

6.6. Būtinų slapukų įrašymo metu jokiems tretiesiems asmenims informacija nėra teikiama.

Dėl iškilusių klausimų ir kitos informacijos, prašome susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi, užpildę kontaktinę formą arba rašykite į el. paštą info@condomania.lt

* Draudžiama be raštiško Condomania.lt sutikimo naudoti ir platinti interneto svetainėje www.condomania.lt esančią grafinę bei tekstinę informaciją žiniasklaidos priemonėse bei kitose  interneto svetainėse.  

 

Ačiū, kad perkate.

Prezervatyvai, Prezervatyvai internetu, originalūs prezervatyvai, kokybiški prezervatyvai, geriausi prezervatyvai, populiariausi prezervatyvai,  prezervatyvų parduotuvė, prezervatyvai pigiau, pigūs prezervatyvai, condomania, prezikai, prezervatyvai.net, prezervatyvai.com,  pigus prezervatyvai.