Kaip užsidėti  ir naudoti vyrišką prezervatyvą?

Prezervatyvas naudojamas prieš bet kokį lytinį kontaktą su partneriu. Didžioji dalis spermos išsilieja ejakuliacijos metu (“baigiant”), tačiau dažnai dalis jos išsilieja anksčiau, lytinio akto metu, ir jeigu tuo metu nenaudosite prezervatyvo galite arba pastoti, ar/ir užsikrėsti LPL (lytiškai plintančiomis ligomis).

 TAIP, nenaudojant prezervatyvo atvejais išvardintais žemiau, jūs (jūsų partnerė) galite pastoti ar užsikrėsti LPL :

  • po lytinio akto nuėmus prezervatyvą bei liečiantis varpa prie vaginos - galima pastoti ir užsikrėsti LPL.
  • po ejakuliacijos į prezervatyvą, jį nusiėmus toliau tęsiant lytini aktą be prezervatyvo (nes po spermos išsiveržimo, sėkla dar ilgai gali likti varpoje ir nevalingai tekėti). - galima pastoti ir užsikrėsti LPL.
  • analinio sekso metu, nenaudojant prezervatyvo, sperma gali ištekėti ir patekti į makštį - galima pastoti ir užsikrėsti LPL.
  • net nebaigus (nesant ejakuliacijai), vaikinas gali taip susijaudinti, kad nevalingai sėkla gali pradėti truputį tekėti iš varpos -galima pastoti ir užsikrėsti LPL.

 

Laikymo sąlygos: Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, 5-25'C temperatūroje.
Prezervatyvas netinkamas naudoti jei jis ilgesnį laiką buvo laikomas šiltai (pvz., automobilyje), mėnesį ar ilgiau buvo nešiojamas kelnių ar švarko kišenėje, jei kai kuriose vietose pakito spalva ar sienelės stangrumas.


Prezervatyvai apsaugo 99%, tik teisingai juo naudojantis:

 


Žingsnis  1
kaip uzsideti1pav. Pirmiausia patikrinkite prezervatyvo galiojimo datą. Ji nurodoma ant kiekvienos folinės prezervatyvo pakuotės. Taip pat patikrinkite ar neišsileidęs oro burbulas pakuodės viduje. Tai galite padaryti suspaudę neišpakuotą prezervatyvą tarp pirštų abejomis rankomis.
Nenaudokite prezervatyvų su pasibaigusia galiojimo data ir išileidusiu oru burbulu!

 

Žingsnis  2

Prezervatyvą reikia dėtis kai varpa yra erekcijos būsenoje (sustandėjusi), prieš lytinį kontaktą su partneriu. Turėkite prezervatyvą šalia, kad prireikus nereikėtų ieškoti, nes erekcija gali baigtis kol jūs jį surasite.
Žingsnis  3

Atsargiai atplėškite folinę pakuotę. Saugiausias būdas atidaryti prezervatyvo pakelį - paprasčiausiai atsargiai jį įplėšti, laikant abiejų rankų nykščiais ir smiliais. Nėra gerai pakelius drąskyti, karpyti ar atidarinėti dantimis. Prezervatyvas pagamintas iš plono latekso, todėl lengvai plyšta, užkliudžius aštriais nagais, papuošalais, dantimis ar žirklėmis.Žingsnis  4

Atsargiai išimkite prezervatyvą iš pakuotės.
Pirštais suspauskite 1/2 cm prezervatyvo galą, kad neliktų oro- taip sumažėja prezervatyvo plyšimo grėsmė.

Svarbu!
Įsitikinkite, kad prezervatyvą dėsite teisinga jo puse – jis turi lengvai išsivynioti. Jis turi būti panašus į kepuraitę su į viršų užriestais kraštais :)
 Jei mausite prezervatyvą išvirkščia puse, jis tinkamai neišsivynios iki pat galo. Jeigu jau taip atsitiko- nusimaukite jį ir išmeskite. Paėmę naują prezervatyvą bandykite iš naujo, tik dabar teisinga puse.
Žingsnis  5

Atsmaukus apyvarvę, viena ranka (vis dar laikydami prezervatyvo galiuką suspaudę)  uždėkite prezervatyvą ant varpos galo, o kita ranka vyniokite prezervatyvą ant varpos per visą jos ilgį.

Dabar jūs pasiruošę mylėtis! :)

Žingsnis  6


Sekso metu prezervatyvas gali nuslysti, jeigu varpa pasidaro nebe tokia stangri, todėl vis pasitikrinkite ar jis vis dar vietoje, ir jei nuslydo- nedelsiant  pataisykite, kad prezervatyvas būtų pilnai užmautas.

Jei prezervatyvas visiškai nusmuko, išmeskite nusmukusį ir užsidėkite naują prezervatyvą, prieš pratesiant lytinį aktą.Žingsnis  7


Po ejakuliacijos (spermos išsiliejimo) dar stangrią varpą ištraukti iš makšties, būtinai prilaikant prezervatyvą, kad jis nenusmuktų.

Nusiimkite prezervatyvą tik iki galo ištraukę varpą.Žingsnis  8


Nuėmus prezervatyvą, jį užriškite, suvyniokite į popierinę servetėlę  ir išmeskite į šiukšlių dėžę.

Nemeskite prezervatyvų į klozetą!

 


NIEKADA NENAUDOKITE TO PAČIO PREZERVATYVO DAUGIAU NEI VIENĄ KARTĄ !Informacija paimta iš  www.everything-condoms.com

Condomania.lt

Prezervatyvai, Prezervatyvai internetu, originalūs prezervatyvai, kokybiški prezervatyvai, geriausi prezervatyvai, populiariausi prezervatyvai,  prezervatyvų parduotuvė, prezervatyvai pigiau, pigūs prezervatyvai, condomania, prezikai, prezervatyvai.net, prezervatyvai.com,  pigus prezervatyvai.
******************************************************************

Draudžiama be raštiško Condomania.lt sutikimo naudoti ir platinti interneto svetainėje www.condomania.lt esančią grafinę bei tekstinę informaciją žiniasklaidos priemonėse bei kitose  interneto svetainėse.  

Gerb. V.A. Tauškela nustokite vogti ir neteisėtai kopijuoti mūsų aprašymus ir paveiksliukus bei naudoti komerciniais tikslais.