APIE PREKES

  •  Visi mūsų parduodami prezervatyvai yra originalūs, turintys CE sertifikatą ir kiekvienas pažymėtas CE ženklu.

    CE ženklas suteikia tam tikros informacijos vartotojui, visų pirma apie tai, kad gaminys atitinka teisės aktuose jam nustatytus privalomus saugos reikalavimus ir kad yra praėjęs atitinkamas atitikimo saugos reikalavimams patikrinimo procedūras. Šis ženklas turi būti žymimas ant pakuotės ar gaminio, CE ženklas turi būti aiškiai matomas, įskaitomas ir nenutrinamas.
  • Skelbiame visų parduodamų prezervatyvų galiojimo datą. Tiksli galiojimo data nurodyta prie kiekvienos rūšies aprašymo.
  • Mes parduodame tiek pavienius, tiek į reklamines gamintojo dėžutes supakuotus prezervatyvus, kuriuos jus pratę matyti prekybos centruose.
  • Vienetais parduodami prezervatyvai supakuoti po vieną originaliose folinėse gamintojo pakuotėse. Parduodami be reklaminių dėžučių. Tokiu atveju mes galime jums pasiūlyti itin gerą kainą, ir keletą kartų pigiau nei prezervatyvus supakuotus į reklamines dėžutes.

  • Garantuojame, jog prekės sandeliuojamos laikantis visų gamintojų reikalavimų.

  • Pardavėjas:

      UAB 'SOLO Partner'   
į/k 302530979
P.D. 410
Ukmergės g. 369
LT-12001
Vilnius

 KAIP PIRKTI?

Pirkti mūsų parduotuvėje tikrai labai paprasta.
Bet, jei pirkdami susiduriate su kokiais nors sunkumais, mes visada galime jums padėti ir padaryti užsakymą už jus. Jums tereikia parašyti mums: užpildyti kontaktinę formą arba parašyti į el. paštą info@condomania.lt


SEKITE ŽEMIAU IŠVARDINTUS UŽSAKYMO ŽINGSNIUS:

1. Prekių kataloge išsirinkite jus dominančią prekę ir paspauskite ant jos. Čia rasite detalesnį prekės aprašymą, bei galėsite pasirinkti tikslų prekės kiekį, kurį norite užsakyti.

2. Pasirinkus kiekį, spauskite mygtuką "Į krepšelį". Jūsų pasirinktas prekių kiekis bus įdėtas į užsakymo krepšelį, kurį rasite dešinėje pusėje viršuje.

3. Norėdami peržiūrėti išsirinktas prekes ir pradėti apmokėjimą, spauskite ant prekių krepšelio (dešinėje pusėje viršuje). Čia galėsite koreguoti į jį įdėtų prekių kiekį. Taip pat ištrinti įdėtas prekes, persigalvojus.

4. Toliau spaudžiant mygtuką "Sekantis >>" pereikite prie kitų apmokėjimo žingsnių.

5. Jei esate registruotas Condomania vartotojas - sistema paprašys prisijungti prie savo vartotojo paskyros. Jei perkate pirmą kartą ir niekada nesiregistravote Condomania parduotuvėje jūsų paprašys užpildyti trumpą anketą, kad galėtumėte paratęsti pirkimą.

Užsiregistravus Jūsų duomenys išsaugomi Condomania.lt duomenų bazėje, tokiu būdu, nereikia registruotis kiekvieną kartą perkant. Užsiregistravus galite sekti savo užsakymo būseną, matyti pirkimų istoriją, kaupti nuolaidų kuponus. Registruojantis būtina teisingai užpildyti visus laukelius.

6. Atidžiai įveskite pristatymo adresą.
Pristatymo adresas -  tai adresas, kuriuo norite gauti užsakytas prekes. Šis adresas gali skirtis nuo mokėtojo adreso (jūsų namų adreso).
Jei pasirinkote pristatymą "iki pareikalavimo" - nenorite, kad jums neštų į namus pranešimą apie gautą siuntinį, ir norite atsiimti prekes pats savo pašte - į "Pristatymo adreso" laukelius įrašykite savo pašto pavadinimą (pvz: viniaus 4-asis pšt.) adresą su tiksliu pašto kodu. Prie užsakymo komentarų pridėkite frazę - "iki pareikalavimo".

7. Paspauskite ant pasirinkimo "Mokėjimas Bankiniu pavedimu".
8. Patvirtinkite užsakymą paspausdami mygtuką "Patvirtinti užsakymą".

9. Apmokėkite užsakymą. Pasirinkite jums tinkamiausią atsiskaitymo būdą. El. paštu, kurį įvedėte registruodamiesi, jūs gausite užsakymo patvirtinimą su sąskaitą apmokėjimui su mūsų banko rekvizitais.

PASTABA: Jei negaunate registracijos, užsakymo patvirtinimo, sąskaitos ir kitų mūsų laiškų, nedelsiant praneškite tai klientų aptarnavimo skyriui, užpildę šią kontaktinę formą.

Užsakymai priimami ir vykdomi darbo dienomis, iš karto kai tik gauname jūsų mokėjimą.


Dėl iškilusių klausimų ir kitos informacijos, prašome susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi, užpildę kontaktinę formą arba rašykite į el. paštą info@condomania.lt

 Ačiū, kad perkate.

 * Draudžiama be raštiško Condomania.lt sutikimo naudoti ir platinti interneto svetainėje www.condomania.lt esančią grafinę bei tekstinę informaciją žiniasklaidos priemonėse bei kitose  interneto svetainėse. 

Prezervatyvai, Prezervatyvai internetu, originalūs prezervatyvai, kokybiški prezervatyvai, geriausi prezervatyvai, populiariausi prezervatyvai,  prezervatyvų parduotuvė, prezervatyvai pigiau, pigūs prezervatyvai, condomania, prezikai, prezervatyvai.net, prezervatyvai.com,  pigus prezervatyvai.