Prezervatyvo Dydžio Matuoklė atsispausdinimui (PDF)

0,00€

Į krepšelį

Elektroninė prezervatyvo dydžio matuoklė (PDF formatu)
Ar žinai koks tavo idealus dydis?
Parsisiųskite nemokamai pezervatyvo dydžio matuoklę.

  SUŽINOK:   Prezervatyvo plotis yra labai svarbus! Kiekvienas vyras turi skirtingo dydžio varpą. Remiantis tyrimų duomenimis, daugeliui vyrų standartinio dydžio prezervatyvai  yra per siauri arba per platūs. Tai mažina jautrumą, yra nepatogu bei nesaugu.

Koks tas idealus dydis?

Idealus dydis yra tas, su kuriuo jaučiatės geriausiai. Su MY.SIZE Kiekvienas vyras gali parinkti prezervatyvo dydį  pagal savo poreikius.  Vieniems ,  seksualinius pojūčius sustiprina  didesnio dydžio prezervatyvas.  Kitiems – mažesnio.  Svarbiausia, kad naudodami prezervatyvą, jaustumėtės patogiai , saugiai  ir kad tai netrukdytų  jūsų pojūčiams. Svarbu dydį pasirinkti taip, kad prezervatyvas nenusmuktų lytinio akto metu.  Patariame išbandyti vienu dydžiu mažesnį, bei vienu dydžiu didesnį prezervatyvą, kad išsirinktumėte tą, su kuriuo jausitės saugiausiai ir patogiausiai.

Čia jūs galite parsisiųsti ir atsispausdinti MY.SIZE dydžio matuoklę PDF formatu, kad pamatuotumėte savo varpos apimtį. Ši dydžio matuoklė taip pat parodys jums rekomenduojamą MY.SIZE prezervatyvo dydį. Bet kuriuo atveju patariame išbandyti vienu dydžiu mažesnį, bei vienu dydžiu didesnį prezervatyvą, kad išsirinktumėte tą, su kuriuo jausitės saugiausiai ir patogiausiai.

apimtis  Varpos apimtis matuojama erekcijos būsenoje - spausk čia ir parsisiųsk   PARSISIŲSTI 

ARBA įsidėk į krepšęlį ir gauk  parsisiuntimo nuorodą į savo el. paštą